۱۳۹۱/۰۴/۱۴ ۱۰:۰۲

تهران قهرمان مسابقات کشوری پومسه مردان شد
هفتمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه با قهرمانی تیم تهران پایان یافت.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، برترینهای بخش انفرادی و تیمی به شرح زیر معرفی شدند:

رده سنی زیر 14سال:

مقام اول:جواد عنایتی(مازندران)

مقام دوم:علی سهرابی(تهران توابع)

مقام سوم :محمد مهدی زارعی(اصفهان الف)

مقام سوم مشترک: سید علی موسی نیا(البرز)

رده سنی 14تا17سال:

مقام اول:کوشا بهاری(تهران)

مقام دوم:محمدرضا اميرخانی(اصفهان الف)

مقام سوم:میلادحسینی(تهران توابع)

مقام سوم مشترک:محمدمهدی جمشیدی(همدان)

رده سنی 18تا29 سال:

مقام اول:اکبر فروزان(فارس)

مقام دوم:علی نادعلی(اصفهان الف)

مقام سوم:مهدی جمالی فشی(تهران)

مقام سوم مشترک:سینا قزل احمد(تهران توابع)

رده سني 30تا 39 سال:

مقام اول:علي سلماني(اصفهان الف)

مقام دوم:مهدي حمديان تيار(همدان)

مقام سوم:شهرام اسدي(زنجان)

مقام سوم مشترك: منصور اماميان فر(اصفهان ب)

رده سني 40 تا 49 سال:

مقام اول :سد حسين موسي نيا(البرز)

مقام دوم :شهرام اله آبادي (اصفهان الف)

مقام سوم:سيد حسين جامد (تهران و توابع)

مقام سوم مشترك:حافظ مهدوي (تهران)

رده سنی 50تا59سال:

مقام اول :حینعلی نظری(تهران)

مقام دوم:هادی ترکاشوند(اصفهان الف)

مقام سوم:مرتضی استکی (اصفهان ب)

مقام سوم مشترک:جلال مجتهد        

رده سنی 59سال به بالا:

مقام اول:هدایت آریانفر (مازندران)

مقام دوم:سید منوچهروالامقام (آ.غربی)

تيمي زير 19 سال:

مقام اول:تهران(كوشا بهاري،مهدي آگور،احمد سهرابي)          

مقام دوم:البرز(دانيال برزكي ،محمد مولايي دره مرادي)        

مقام سوم:قم(ميلاد حسيني،علي مهرابي،كوروش بختيار)      

مقام سوم مشترك:سمنان(محمدرضا مرداني،محسن رضايي،محسن اصغري)       

تيمي 19 تا 29 سال:

مقام اول:تهران(حميد نظري،آرمين اكبري،مهدي جمالي)     

مقام دوم:اصفهان الف(علي نادعلي،امين خانه زرين،حميد منصوري)    

مقام سوم:فارس(اكبر فروزان،سعيد باقري،حسن رستگاري)         

مقام سوم مشترك:تهران توابع(رضا شجاعي،كوروش يوند،سينا قزل احمد) 

تيمي بالاي 29 سال:

مقام اول:اصفهان الف(هادي تركاشوند،علي سلماني،شهرام اله ابادي)            

مقام دوم:تهران(حسينعلي نظري،برحعلي براري،فرهنگ فتاحي)        

مقام سوم:اصفهان ب(رسول متين فر،رضا سالم،منصور اماميان فر)         

مقام سوم مشترك:تهران وتوابع(جلال مجتهد،حسن هاشمي،سيدحسين جامد)    

درپایان تیم تهران باکسب 4مدال طلا،یک نقره و 2برنزقهرمان شد،تیم اصفهان الف باکسب 2طلا،5نقره و یک برنز نایب قهرمان شد و تیم البرز با کسب یک طلا،یک نقره و یک برنز برسکوی سوم ایستاد.

برترینهای این دوره از رقابتهامعرفی شدند:

بهترين سرپرست: محمود حيدري از فارس

بهترين داور: كمال عباسي  البرز  و عليرضا ميرزائي مازندران

بهترين بازيكن: علي سلماني  از اصفهان

بهترين مربي: حسينعلي نظري  از تهران

تیم اخلاق : سمنان

درخلال این رقابتها دومین دوره مسابقات رئیسان و دبیران هیاتهای تکواندو استانها برگزارشد و نتایج زیر بدست آمد:

رئيس هيأت ها

اول: علي افكاري(قم)

دوم:رضا كرامت(گلستان)

سوم:ابوالفضل خدايي(زنجان)

سوم مشترك: محسن عبدالهي(چهارمحال)

دبير هيأتها

اول:هاشم آقايي(قم)

دوم: حميد كليان(خراسان شمالي)

سوم:جافر وفايي(لرستان)

سوم مشترك: طيار تقي پور(قزوين)


کد خبر : 1172

تعداد بازدید : 1549
ir.
taekwondo
.www



تمامی حقوق متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران است.